CROWDINVESTING – JETZT IN ROATEL INVESTIEREN!

AUSGESCHLAFEN AN DER AUTOBAHN

Sprache auswählen

Hotele dla 120 kierowców w byłych kontenerach morskich – Roatel rozwija sieć

In: 40ton.net

W chwili obecnej Roatel przyjmuje rezerwacje w pięciu pierwszych hotelach. Podaje się też namiary na cztery kolejne, które zostaną otwarte w najbliższym czasie. Jeśli natomiast chodzi o plany na resztę roku, to planuje się hotele w co najmniej dwudziestu nowych miejscach. Stąd też zapowiedź ze wstępu, mówiąca o trzydziestu punktach w całym kraju. To natomiast będzie oznaczało pokoje dla łącznie 120 kierowców, jako że każdy były kontener może pomieścić po cztery osoby.

Powyższa inwestycja może być związana z Pakietem Mobilności. Nowe przepisy jednoznacznie zakazały tygodniowych odpoczynków w kabinach, a służby kontrolne często oczekują od kierowców rachunków za pobyt w hotelu. Stosunkowo niedrogie Roatele (49 euro za noc), lokowane tuż przy parkingach dla ciężarówek, mają idealnie się w to wpasować. Na wstępie też wspomniałem, że cała sprawa zdążyła już wzbudzić kontrowersje. Wynika to z miniaturowej powierzchni pokojów, która liczy ledwie 7,5 metra kwadratowego, już włącznie z łazienką i toaletą.

Czy więc rozwój projektu powinien wzbudzać radość, czy może raczej dezaprobatę? Na to pytanie możecie odpowiedzieć sobie sami, oglądając poniższy film lub zapoznając się z następującym artykułem: Sprawdziłem hotel dla kierowców, zbudowany w byłym kontenerze – film i przemyślenia. W dużej skrócie powiem, że sama przestronność mile mnie zaskoczyła, podobnie jak jakość zaplecza sanitarnego, ale za to dużym problemem okazało się przechowywanie oraz przygotowywanie jakichkolwiek posiłków.

Quelle: 40ton.net (zuletzt abgerufen am 04.05.2022)

Download: https://www.roatel.com/wp-content/uploads/2022/05/40ton.net_.pdf

AB 49€ – JETZT ROATEL BUCHEN

Die smarten Container-Hotels bieten besten Komfort für einen erholsamen Aufenthalt zum günstigsten Preis-Leistungs-Verhältnis.